KONST / Litografier / Färglitografi 13404625
nr 1340 4625
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 75/90. Motivet: 42x50 cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
måndag 10 augusti 2020
kl 18:21:41
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson